Strážov LAN

Kontakty

Facebooková skupina Strážov LAN

Tato facebooková skupina slouží jako hlavní komunikační prostředek mezi všemi účastníky LAN akcí ve Strážově. Ve skupině domlouváme LAN akce, vyhlašujeme soutěže anebo prostě sdílíme obsah související s hraním a hrami.

Facebook obrázekPodívat se do skupiny

Facebooková komunita Strážov LAN historie

Kromě facebookové skupiny máme také stránku věnovanou historii LAN akcí ve Strážově. Naše historie sahá až do roku 1996, naše akce ale podrobněji popisujeme až od roku 2007.

Prozkoumat historii

Steam skupina Strážov LAN

Od počátků našich akcí uběhla již spousta let. S příchodem digitální distribuce her a platforem pro online hraní jsme i my během LAN akcí přesedlali na tento pohodlný způsob hraní. Steam skupina Strážov LAN slouží pro snadné připojení účastníků LAN akcí do společných her.

Podívat se do skupiny

Strážov LAN Wiki

Kromě facebookové a steam skupiny máme také vlastní Wikipedii. Vytvořili jsme ji, abychom měli místo, kam ukládat naše znalosti o hrách a hlavně o problémech, na které jsme během LAN hraní narazili. Dále zde uchováváme podrobné popisy o uběhlých ročnících LAN akcí ve Strážově.

Prozkoumat Wiki

Recenze

Během té doby, co pořádáme LAN akce, jsme již vyzkoušeli širokou škálu her. Naše dlouholeté zkušenosti nyní předáváme dalším LAN hráčům po celém světě.

Naše recenze vydáváme na několika platformách. Jedná se o Games.cz, GameSkinny, Steam Curator a Zing.

Games.cz logoGameSkinny logoSteam logoZing logo