Strážov LAN

LAN 2017

Parádní herní akce po roce zase ve Strážově, tentokrát pojmenovaná podle slavné bitvy italské fronty - bitvy u Caporetta. Připrav se na 4 dny plné hraní kultovních klasik i nově vybraných pecek. Samozřejmě nebude chybět ani promítání nebo grilování. To vše a mnohem více už ve čtvrtek 17. srpna od 15 hodin.

dnů
hodin
minut
sekund

Blur

Arkádová závodní hra, která vyniká vynikající hratelností. Krátké intenzivní závody okořeněné o powerupy si na LAN našly své nedílné místo.

Call of duty 4

Celým jménem Call of Duty: Modern Warfare, čtvrtý díl úspěšné série válečných akčních her ze série Call of Duty. Děj hry se poprvé v sérii neodehrává během 2. světové války, ale v současnosti. Skvělá hratelnost a neokoukané prostředí udělaly z této hry jednu z nejoblíbenějších games vůbec.

Vietcong

Akční počítačová hra z období války ve Vietnamu vytvořená českým studiem Pterodon a Illusion Softworks. Její výjimečnost podtrhává fakt, že i když se jedná o hru z roku 2003, tak stále patří mezi stálice našich LAN akcí.

Warcraft 3

Strategická fantasy klasika od společnosti Blizzard Entertainment.Jedná se o nejdéle hranou strategii na strážovských LAN akcích.

Líbí se ti naše klasiky? Chceš zjistit víc?

Prohlédni si naši kroniku!

(Nově) Aliens vs Predator

Efektně ztvárněné pokračování legendární hry Aliens vs Predator z roku 2010 po roční pauze opět na LAN. Nech se vtáhnout do akčních střetnutí v kůži mariňáka, predátora nebo vetřelce. Opět na tebe bude čekat množství exotických zbraní, frenetické akce a různorodých herních módů.

(Nově) Battlefield: Bad Company 2

Pokračování známé FPS Battlefield: Bad Company poprvé oficiálně na LAN. Tuto hru si od prvního okamžiku zamiluješ pro rozlehlé propracované mapy, zničitelné prostředí a širokou škálu vozidel, tanků, helikoptér apod.

(Nově) Battle for the Middle Earth 2

Výborná strategie, pompézní bitvy, známí hrdinové. To vše nabízí Battle for the Middle Earth 2. Zavzpomínej po delší době během LAN na Pána prstenů.

(Nově) Company of Heroes

Realtime strategie z dílny studia Relic Entertainment, tvůrcu Warhammer 40K. S Company of Heroes se na LAN vrátí 2. světová válka, a to se vší parádou. Graficky skvěle zpracovaná hra s důrazem na taktiku slibuje parádní bitvy o nadvládu nad Strážovem.

To není vše

Odreaguj se u relax her. Slož ten nejlepší tým a zapiš se do historických žebříčků kooperačních her.

Call of Duty: World at War
Bulánci
FIFA
Alien Swarm
Terraria
Hearthstone

Tak co, přidáš se k nám a užiješ si atmosféru strážovské LAN párty?

Přidej se k nám!